Par Rooms

  • Wi-Fi
  • Дитячі ліжечка
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Готель Par Rooms Barcelona знаходиться у районі Ешампле, а також приблизно за 25 хвилин пішки від фонтану Монтжуїк. Цей готель також включає парковку.

У деяких номерах є балкон і безкоштовний Wi-Fi.

Досить близько до цього готелю розташований ресторан латиноамериканської кухні Gastro-Taqueria Mexicana.

Готель ідеально знаходиться на відстані 2.2 км від площі Каталонії. Фортеця Монтжуїк знаходиться за кілька кроків від цього помешкання, а автобусна зупинка Entenca - Gelabert — всього за 5 хвилин ходьби. Щоб відчути повну гармонію з природою, можна відвідати Парк Гуель, розміщений на відстані 3.2 км від Par Rooms Барселони. Залізничний вокзал Passeig de Gràcia - знаходиться за 25 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Par Rooms Барселона
Rooms Parara
Ціна лише для моб. пристроїв

Rooms Parara

6.9
Дуже добре 51 відгук
0 м від помешкання
USD 29 USD 26
за ніч
Alojamento Paris 50
Ціна лише для моб. пристроїв

Alojamento Paris 50

5.7
Непогано 10 відгуків
20 м від помешкання
USD 66 USD 59
за ніч
Nuevo Paris Habitaciones
Ціна лише для моб. пристроїв

Nuevo Paris Habitaciones

7.8
Добре 21 відгук
25 м від помешкання
USD 76 USD 68
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Барселона — Ель-Прат
    15 км

    Залізничні вокзали

    Barcelona Sants Railway Station
    900 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • 🌇
      Готель Par Rooms знаходиться недалеко від центру міста?
      До центру Барселони можна дістатися за 25 хвилин ходьби від готелю Par Rooms.
    • Готель Par Rooms знаходиться поруч з аеропортом?
      Найближчий аеропорт до готелю Par Rooms - Барселона — Ель-Прат (15 км), до нього можна дістатися за 19 хвилин їзди.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Барселона — Ель-Прат
    15 км

    Залізничні вокзали

    Barcelona Sants Railway Station
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Par Rooms Барселона

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити